Oyono® NOC – 3-fazowa tabletka

Ułatwia

szybsze zasypianie¹

Wspiera

odprężający i spokojny sen²

Sprzyja

przespaniu nocy bez przerywania snu³

Abyś mógł rozpocząć nowy dzień odświeżony i pełen energii

Abyś mógł rozpocząć nowy dzień
odświeżony i pełen energii.

OYONO® NOC

Składniki

... Z esktraktami roślinnymi, melatoniną i witaminą B6

W skład OYONO® NOC wchodzą: naturalnie występująca w organizmie – melatonina, witamina B6 oraz wyciągi: z głogu, kozłka lekarskiego (waleriany), męczennicy cielistej (passiflory) i melisy lekarskiej. Jest to starannie wyselekcjonowane połączenie składników, dobrze tolerowanych przez organizm. Ekstrakty roślinne mają przede wszystkim działanie uspokajające, relaksujące i wspomagające sen ¹,²,³. Melatonina reguluje rytm dzienno-nocny organizmu, podczas gdy witamina B6 (pirydoksyna) w przekształconej formie, jako pirydoksal-5-fosforan (PLP), odgrywa ważną rolę w wielu procesach metabolicznych, które wpływają również na autonomiczny układ nerwowy. Tak więc witamina B6 wspomaga również wytwarzanie melatoniny przez organizm.

Zasypianie

… Ułatwia szybsze zasypianie¹

Składniki 3-fazowej tabletki OYONO® NOC, innowacji na rynku produktów wspierających dobry sen , nie są uwalniane jednocześnie, ale etapowo, w 3-ech fazach z opóźnieniem czasowym.

Faza natychmiastowa: szybko, w ciągu 10 min, uwalnia do organizmu melatoninę, kozłek lekarski (walerianę) i witaminę B6.  

Wspiera odprężający spokojny sen

… Wspiera odprężający spokojny sen²

W połączeniu, cztery składniki zapewniają uspokajający, rozluźniający efekt, który wspomaga spokojny sen i w ten sposób poprawia jego jakość. Bo tylko dobry, głęboki sen umożliwia regenerację.

Sprzyja przespaniu nocy bez przerywania snu

… Sprzyja przespaniu nocy bez przerywania snu³

Hormony stresu są wrogami dobrego snu. Ich produkcja wzrasta we wczesnych godzinach porannych, aby przygotować organizm do przebudzenia. Jeśli działanie uspokajających, rozluźniających czynników jest niewystarczające (aby temu przeciwdziałać) mogą występować nocne fazy wybudzenia. OYONO® NOC uwalnia składniki wspomagające sen (melatonina, ekstrakt z męczennicy cielistej) w fazie przedłużonego uwalniania i zapewnia długotrwały efekt do 8 godzin, dzięki czemu sprzyja przespaniu nocy.

Nie powoduje efektu przyzwyczajenia

… nie powoduje efektu przyzwyczajenia

Dla wielu osób ten aspekt jest niepokojący. Specjalna kombinacja zawarta w OYONO® NOC obejmuje ekstrakty roślinne, melatoninę i witaminę B6 - jest dobrze tolerowana i  nie powoduje efektu przyzwyczajenia.

Składniki

Rozluźniające, uspokajające właściwości ekstraktów roślinnych zapewniające spokojną noc: oprócz melatoniny i witaminy B6, 3 fazy OYONO® zawierają ekstrakt z kozłka lekarskiego, melisy lekarskiej, męczennicy cielistej i głogu.

Dowiedz się więcej o poszczególnych składnikach. 

Melatonina
Melisa lekarska
Głóg
Witamina B6

¹ Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają zasypianie.

² Melisa lekarska i kozłek lekarski (waleriana) wspomagają stan relaksacji oraz zdrowy sen. Głóg przyczynia się do zmniejszenia niepokoju oraz wspiera lepszy sen. Męczennica cielista pomaga w odprężeniu i wspiera spokojny sen.  

³ Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają nieprzerwany sen.

Często zadawane pytania

 • Jakie jest zalecane spożycie OYONO® NOC?

  Tabletkę OYONO® NOC należy przyjmować w całości raz dziennie 30 minut przed snem, popijając płynem.

 • Czy przyjmowanie OYONO® NOC wiąże się z efektem przyzwyczajenia?

  Nie. Suplement diety OYONO® NOC może być przyjmowany przez dłuższy czas. Zawarte w nim substancje są od dawna stosowane w różnych preparatach, kombinacjach i dawkach. Nie jest znany efekt zmniejszenia skuteczności w miarę stosowania, który sprawiałby, że konieczne byłoby zwiększenie dawek.

 • Jaka jest korzyść z rozłożonego w czasie uwalniania 3-fazowej tabletki OYONO® NOC?

  Cechą szczególną 3-fazowej technologii jest to, że poszczególne składniki w 3 warstwach tabletki nie są uwalniane jednocześnie, ale w sposób przesunięty w czasie, w 3 fazach. Najpierw w ciągu 10 minut uwalniane są składniki fazy natychmiastowej, następnie składniki fazy ciągłej, a na końcu składniki fazy przedłużonego uwalniania, które są udostępniane organizmowi w sposób opóźniony i długotrwały – do 8 godzin.

 • Czy OYONO® NOC można stosować przez dłuższy czas?

  Suplement diety OYONO®NOC może być przyjmowany przez dłuższy czas. Zawarte w nim substancje są od dawna stosowane w różnych preparatach, kombinacjach i dawkach. Nie jest znany efekt zmniejszenia skuteczności w miarę stosowania, który sprawiałby, że konieczne byłoby zwiększenie dawek.