Skład OYONO® NOC

Skład OYONO® NOC

Innowacyjna, na rynku produktów wspierających dobry sen, 3-fazowa tabletka OYONO® NOC zawiera wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, połączone z naturalnie występującą w organizmie melatoniną i witaminą B6.

Wiele osób doświadcza problemów ze snem i w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania, stawiają przede wszystkim na naturalne wsparcie dla snu. OYONO®NOC  zawiera naturalnie występującą w organizmie melatoninę i witaminę B6, oraz ekstrakty z waleriany, melisy lekarskiej i z głogu. Składniki OYONO® NOC nie są uwalniane w tym samym czasie, ale w 3 fazach z przesunięciem czasowym.

Dobra tolerancja i brak efektu przyzwyczajenia – tak można wspierać sen we wszystkich fazach!

Potrójny efekt przez całą noc

Ułatwia szybsze zasypianie¹

Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają zasypianie.

Wspiera odprężający i spokojny sen²

Melisa lekarska i kozłek lekarski (waleriana) wspomagają stan relaksacji oraz zdrowy sen. Głóg przyczynia się do zmniejszenia niepokoju oraz wspiera lepszy sen. Męczennica cielista (passiflora) pomaga w odprężeniu i wspiera spokojny sen.

Sprzyja przespaniu nocy bez przerywania snu³

Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają nieprzerwany sen.

Dzięki specjalnej kombinacji składników, 3-fazowa tabletka OYONO® NOC wspiera dobry sen.  

Wykazały to wyniki badania⁴ przeprowadzonego z udziałem 301 osób stosujących środki wspomagające sen.
Średni czas, potrzebny badanym do zaśnięcia, uległ skróceniu z 40 do 20 minut, w ciągu zaledwie dwóch tygodni przyjmowania OYONO® NOC.  

Wydłużyła się również średnia długość snu (z 6 do 7 godzin).

Ponadto, przyjmowanie preparatu przyczyniło się do znacznej poprawy jakości snu.

Stosowanie preparatu prowadziło również do zmniejszenia liczby przebudzeń w nocy, u badanych osób.

W ten sposób połączenie składników w OYONO® NOC może rozwiązać trzy problemy ze snem jednocześnie: ułatwiać szybsze zasypianie¹, wspierać odprężajacy i spokojny sen² oraz sprzyjać przespaniu nocy bez przerywania snu³.

Jedną tabletkę 3-fazową OYONO® należy zażyć 30 minut przed snem, popijając płynem.

OYONO® to preparat naturalny, dobrze tolerowany, niepowodujący efektu uzależnienia, który może pomóc w różnych problemach ze snem, niezależnie od tego, czy doświadczasz jednego ich rodzaju, czy kilku. OYONO® zapewni Ci naturalne wsparcie dla lepszego snu.

Więcej informacji na temat poszczególnych składników można znaleźć tutaj:

Melatonina
Melisa lekarska
Głóg
Witamina B6

¹ Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają zasypianie.

² Melisa lekarska i kozłek lekarski (waleriana) wspomagają stan relaksacji oraz zdrowy sen. Głóg przyczynia się do zmniejszenia niepokoju oraz wspiera lepszy sen. Męczennica cielista pomaga w odprężeniu i wspiera spokojny sen.  

³ Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają nieprzerwany sen.

⁴ In-Home-Use Test | Exevia GmbH | Report Consumers Germany | November 2020, n = 301 Osoby w wieku od 50 do 75 lat mające problemy z zasypianiem / przespaniem nocy i przyjmujące leki nasenne / uspokajające (bez recepty) w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Często zadawane pytania

 • Jakie składniki zawiera OYONO® NOC?

  OYONO® NOC zawiera wyselekcjonowane ekstrakty roślinne (wyciąg z kozłka lekarskiego, głogu, melisy lekarskiej i męczennicy cielistej) oraz melatoninę i witaminę B6.

 • Jaka jest korzyść z rozłożonego w czasie uwalniania 3-fazowej tabletki OYONO® NOC?

  Cechą szczególną 3-fazowej technologii jest to, że poszczególne składniki w 3 warstwach tabletki nie są uwalniane jednocześnie, ale w sposób przesunięty w czasie, w 3 fazach. Najpierw w ciągu 10 minut uwalniane są składniki fazy natychmiastowej, następnie składniki fazy ciągłej, a na końcu składniki fazy przedłużonego uwalniania, które są udostępniane organizmowi w sposób opóźniony i długotrwały – do 8 godzin.

 • Czy OYONO® NOC można stosować przez dłuższy czas?

  Suplement diety OYONO®NOC może być przyjmowany przez dłuższy czas. Zawarte w nim substancje są od dawna stosowane w różnych preparatach, kombinacjach i dawkach. Nie jest znany efekt zmniejszenia skuteczności w miarę stosowania, który sprawiałby, że konieczne byłoby zwiększenie dawek.

 • Czy preparat OYONO® NOC  jest wegański i czy nie zawiera laktozy i glutenu?

  Tak, OYONO® NOC jest wegański, nie zawiera laktozy i glutenu, a zatem jest odpowiedni również dla wegetarian i wegan.