OYONO® NOC – 3-fazowa tabletka

OYONO® NOC – 3-fazowa tabletka, innowacja na rynku produktów wspierających dobry sen

Cechą szczególną OYONO® NOC jest to, że zawarte w nim składniki nie są uwalniane jednocześnie, ale w 3 fazach, rozłożonych w czasie. Najpierw w ciągu 10 minut do organizmu uwalniane są składniki fazy natychmiastowej, następnie fazy ciągłej, a na końcu fazy przedłużonego uwalniania, nawet do 8 godzin.

OYONO® NOC – 3-fazowa tabletka

Faza natychmiastowa:

Specjalna formuła tej fazy szybko, w ciągu 10 min, uwalnia do organizmu melatoninę, wyciąg z kozłka lekarskiego (waleriany) i witaminę B6.

Faza przedłużonego uwalniania:

Specjalny skład tej fazy zapewnia długotrwałe, kontrolowane, przedłużone uwalnianie melatoniny i ekstraktu z męczennicy cielistej, nawet do 8 godzin.

Faza ciągła:

W tej fazie uwalniany jest ekstrakt z głogu i melisy lekarskiej, aby wspomóc spokojny sen.

OYONO® NOC – 3-fazowa tabletka

Ułatwia

szybsze zasypianie¹

Wspiera

odprężający i spokojny sen²

Sprzyja

przespaniu nocy bez przerywania snu³

Dobry sen w nocy jest ważny, abyśmy mogli obudzić się odświeżeni i pełni energii na cały dzień.

Zdrowi i wypoczęci

Zdrowi i wypoczęci po prostu bardziej 
cieszymy się życiem!

Problemy ze snem to nie tylko obciążenie dla organizmu, ale także dla psychiki. Wyczerpanie i przemęczenie sprawiają, że stajemy się drażliwi, mniej wydajni, mniej skoncentrowani, bardziej podatni na choroby i gorzej radzimy sobie w życiu codziennym. Dlatego właśnie dobry sen ma tak duże znaczenie dla dobrego samopoczucia. Zdrowi i wypoczęci po prostu bardziej cieszymy się życiem!

Oyono® NOC

Dzięki innowacyjnej 3-fazowej tabletce (na rynku produktów wspierających dobry sen) z wyselekcjonowanymi ekstraktami roślinnymi, w połączeniu z witaminą B6 i melatoniną, OYONO® NOC towarzyszy Ci podczas snu - bez efektu przyzwyczajenia. Jego wyjątkowość polega na tym, że uwalnianie składników nie odbywa się jednocześnie, lecz w sposób rozłożony na 3 fazy - od 10 minut aż do 8 godzin.

Szybsze zasypianie¹, odprężający i spokojny sen², przesypianie nocy bez przerywania snu³:
dobry odpoczynek w nocy zwiększa radość życia w dzień.

Składniki

Rozłożone w czasie uwalnianie i kombinacja składników sprawiają, że 3-fazowa tabletka OYONO® jest tak szczególna: jej trzy fazy zawierają naturalnie występującą w organizmie  melatoninę, wyselekcjonowane ekstrakty roślinne oraz witaminę B6.

Uspokajające działanie liści i kwiatów głogu, korzenia kozłka lekarskiego (waleriany), męczennicy cielistej (passiflory) i liści melisy lekarskiej może w naturalny sposób pomóc Ci w odprężeniu w nocy. Dowiedz się więcej o poszczególnych składnikach.

Melatonina
Melisa lekarska
Głóg
Witamina B6

¹ Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają zasypianie.

² Melisa lekarska i kozłek lekarski (waleriana) wspomagają stan relaksacji oraz zdrowy sen. Głóg przyczynia się do zmniejszenia niepokoju oraz wspiera lepszy sen. Męczennica cielista pomaga w odprężeniu i wspiera spokojny sen.  

³ Kozłek lekarski (waleriana) i melisa lekarska wspomagają nieprzerwany sen.

Często zadawane pytania

 • Jaka jest korzyść z rozłożonego w czasie uwalniania 3-fazowej tabletki OYONO® NOC?

  Cechą szczególną 3-fazowej technologii jest to, że poszczególne składniki w 3 warstwach tabletki nie są uwalniane jednocześnie, ale w sposób przesunięty w czasie, w 3 fazach. Najpierw w ciągu 10 minut uwalniane są składniki fazy natychmiastowej, następnie składniki fazy ciągłej, a na końcu składniki fazy przedłużonego uwalniania, które są udostępniane organizmowi w sposób opóźniony i długotrwały – do 8 godzin.

 • Czy OYONO® NOC można stosować przez dłuższy czas?

  Suplement diety OYONO®NOC może być przyjmowany przez dłuższy czas. Zawarte w nim substancje są od dawna stosowane w różnych preparatach, kombinacjach i dawkach. Nie jest znany efekt zmniejszenia skuteczności w miarę stosowania, który sprawiałby, że konieczne byłoby zwiększenie dawek.

 • Czy preparat OYONO® NOC  jest wegański i czy nie zawiera laktozy i glutenu?

  Tak, OYONO® NOC jest wegański, nie zawiera laktozy i glutenu, a zatem jest odpowiedni również dla wegetarian i wegan.

 • Jak wygląda uwalnianie melatoniny z 3-fazowej tabletki OYONO® NOC w porównaniu z melatoniną w sprayu?

  W przypadku sprayu, ze względu na płynną formę i niewielką ilość substancji w porcji sprayu, możliwe jest tylko bezpośrednie wchłanianie, nie zaś ciągłe i opóźnione w czasie uwalnianie składników. Z tego powodu spraye są stosowane, gdy oczekiwany jest szczególnie szybki efekt i tylko po to, aby skrócić czas zasypiania. Aby jednak wspomóc sen, zwłaszcza w drugiej połowie nocy, konieczne jest stosowanie preparatów o dłuższym działaniu. Takim preparatem jest 3-fazowa tabletka OYONO® NOC.